O nas

Jesteśmy małą, rodzinną hodowlą kotów Rosyjskich Niebieskich dla której zdrowie oraz socjalizacja kociąt jest najważniejsza. Nasza hodowla Bella Occhi*PL zarejestrowana jest Polskim Związku Felinologicznym (PZF), który jest członkiem World Cat Federation (WCF).

Nasza mała, rodzinna hodowla kotów Rosyjskich Niebieskich stawia przede wszystkim na zdrowie oraz socjalizację kociąt, w następstwie czego nie posiadamy kociąt od ręki. Jeśli przyszły właściciel jest skłonny poczekać na malucha wówczas otrzyma gwarancję, że jego kociak będzie zdrowy i zsocjalizowany. Każda kotka i kocur w naszej hodowli posiada badania FIV i FeLV. 

Do każdego naszego kota, podchodzimy z ogromną miłością, troską i pasją. Każdemu maluchowi poświęcamy jak najwięcej uwagi i czasu, aby socjalizacja przebiegła pomyślnie.  Kocięta są słodkie, łagodne i dobrze przystosowane do życia z człowiekiem. Charakter tych kotów sprawia, że są to idealne zwierzęta domowe. Cenią sobie spokój, jednak nie są leniwe, mają w sobie dużo Energi do zabawy. Koty te na ogół nie lubią samotności, ponieważ wolą spędzać czas ze swoją rodziną.

Kocięta oddajemy nowym właścicielom około 14 tygodnia życia. To z pewnością najlepszy czas dla idealnego rozwoju maluchów. Każdy kot przed odbiorem przez nowych właścicieli będzie dwukrotnie zaszczepiony, odrobaczony, zaczipowany i po zabiegu kastracji/sterylizacji. Nowemu właścicielowi wręczamy rodowód wydany przez PZF, książeczkę zdrowia oraz wyprawkę. Kociaki w dniu odbioru potrafią same korzystać z kuwety oraz drapaka. Nowi właściciele w każdej chwili mogą skontaktować się z naszą hodowlą w celu rozwiana wszelkich wątpliwości oraz pomocy w wychowaniu maleństw. Hodowla Bella Occhi*PL.